Sniego mūšis!
1.99 €

Sniego mūšis!

Snowtime!

Žiemos malonumai animaciniame filme visai šeimai „Sniego mūšis!“

Žiema gali būti tamsi, niūri, ilga ir nuobodi. Tačiau ji turi kai ką tokio, ko neturi kiti metų laikai: sniegą. Rogutės, slidės, seniai besmegeniai ir, žinoma, sniego mūšiai – neprilygstami džiaugsmai kiekvienam vaikui, o dažnai – ir suaugusiajam.

Vieno kaimelio vaikai žiemos atostogų metu nutaria surengti tokį sniego mūšį, kokio dar niekas neregėjo: su dviem kariuomenėmis, generolais ir didžiule tvirtove. Vienos kariuomenės generolu tampa kaimelio senbuvis vienuolikametis Lukas. Jo priešininkai savo vadove išsirenka naujokę, Luko bendraamžę Sofiją. Taisyklės paprastos: laimės komanda, kuri bus užėmusi tvirtovę žiemos atostogų pabaigoje. Sofijos kariuomenė užima tvirtovės gynybos postus, o Luko armija pasirengia pirmajai atakai. Mūšis prasideda.

Sulig kiekviena diena vaikai vis labiau įsitraukia į žaidimą. Taktiniai manevrai, netikėtos atakos, persigrupavimai, apgaulingi veiksmai ir kartais netgi klasta – visa tai vis labiau kaitina atmosferą. Apimti azarto, vis daugiau vaikų ima siekti laimėti bet kokia kaina. Jų priešakyje yra Lukas, kurio komandos ir veiksmai pamažu ima priminti ne linksmą žaidimą, o tikrą karą.

Žanrai: Animacija, Komedijos, Šeimai

Aktoriai: Mariloup Wolfe, Sophie Cadieux, Anne Casabonne, Catherine Trudeau, Gildor Roy

Režisieriai: François Brisson, Jean-François Pouliot

Scenarijaus autoriai: Normand Canac-Marquis

Šalys: Kanada

Išleista: 2015-11-12

N-14

Rodymo šalys: ee lv lt

Trukmė: 84 Min

Kokybė: FHD

Kalba: Lietuvių

imdb 6.0