Pasiutusi meilė

Pasiutusi meilė

Foam at the Mouth

Įtampos ir santykių dramos kupinas latvių režisieriaus Jānis Nords filmas „Pasiutusi meilė“ atskleidžia laukinę žmogaus prigimtį. Tamsus psichologinis trileris akcentuoja agresyvų vyriškumą ir atveria žiūrovui giliausias žmogaus baimes.

Patyręs sunkią avariją, per kurią neteko kojos, buvęs policininkas Didzis pradeda auginti kovinius šunis. Jo žmona Jana dirba medicinos sesele sporto mokykloje ir užmezga romantinius santykius su 17 metų jaunuoliu Robertu.

Didzis pradeda įtarti žmoną neištikimybe ir jų santuoka yra ties iširimo riba. Viską dar labiau komplikuoja, kai jo trys vokiečių aviganiai pabėga ir pradeda terorizuoti aplinkinius. Šios susipynusios istorijos kuria įtampos kupiną atmosferą nykiame rudeniniame Latvijos kraštovaizdyje.

Filmas pasižymi įtaigia pasakojimo struktūra ir tobulai auginama įtampa. Pavydas, įtarinėjimai, nepasitikėjimas ir viską vainikuojanti baimė - „Pasiutusi meilė“ tai griūvančių santykių ir nevaldomų žvėriškų aistrų paveikslas.

Kaip suvaldyti savo gyvenimą, jei viskas sprūsta iš rankų ir tave išduoda patys artimiausi?


Filmas su lietuviškais subtitrais


Šio filmo aptarimą galite išgirsti tinklalaidės KINO METROPOLIS epizode PASIUTUSI MEILĖ. Klausykite bet kurioje mėgstamoje podkastų platformoje arba čia: https://kino-metropolis-pasiutusi-meile.simplecast.com/episodes/pasiutusi-meil-07vF6mC6


 

Žanrai: Dramos, Trileriai

Aktoriai: Alvis Birkovs, Indra Brike, Raimonds Celms

Režisieriai: Jānis Nords

Scenarijaus autoriai: Matthew A. Gossett, Jānis Nords

Šalys: Latvija, Lietuva

Išleista: 2019-06-07

N-7

Rodymo šalys: lt

Trukmė: 80 Min.

Kokybė: FHD

Kalba: Latviešu Русский

imdb 7.2