Nusisuk
1.49 €

Nusisuk

Look Away

Įtempto siužeto psichologinė siaubo drama.

Filmo pagrindinė veikėja- vieniša 17-metė moksleivė Marija kurios nemyli tėvai ir atstūmė klasės draugai. Ji nesupranta, kodėl bendraamžiams nepatinka jos kuklumas,  o vaikinai nenori su ja bendrauti. Mergina jau susitaikė su tuo, kad ji neturės artimų draugų.

Ji teturi galimybę tik pasikalbėti su savo atvaizdu veidrodyje, todėl ji jam atsiveria. Būdama atstumtoji, ji patiki visas savo paslaptis ir išgyvenimus savo pačios atspindžiui veidrodyje. Dėka šio keisto bendravimo ji išlieja visas susikaupusias blogas emocijas ir susikaupusį blogį. Pokalbiai su pačia savimi padeda merginai neišprotėti nuo vienatvės ir saviagresijos, tačiau jos veidrodinis antrininkas sužino visas jos paslaptis.

Tačiau jai greitai teks pasigailėti dėl savo dažnų pokalbių su savimi ir nuolatinių žvilgsnių į veidrodį. Veidrodinis atvaizdas tampa gyvu ir nori gyventi jos gyvenimą! Įsivaizduojamas piktasis antrininkas apsikeičia su ja vietomis ir pradeda įkūnyti jos laukinius ir nežabotus norus. Ir čia Marijai teks kovoti su savo pačios sukurtais demonais.

 

 

Rodymo šalys: ee lv lt

Trukmė: 103 Min.

Kokybė: FHD

Kalba: English

Subtitrai: English Lietuvių Русский

imdb 5.8