Nuotrauka atminimui
2.49 €

Nuotrauka atminimui

Deadly Still

„Nuotrauka atminimui“ – kokybiškas ir išskirtinio siužeto siaubo trileris

Režisieriaus Antono Zenkovičiaus siaubo trileris „Nuotrauka atminimui“ nukelia žiūrovus į pavojingą ir nieko gero nežadantį girios glūdumoje stovintį namą, kuriame išsigandusi jaunuolių grupė ieško prieglobsčio po to, kai jų automobilis pateko į avariją.

Atsidūrę name, jie suranda kambarį, kuriame ant sienos kabo daugybė kraupių nuotraukų, kurių vienoje jie pamatė ir savo sudaužytą mašiną. Norėdami išsiaiškinti visą tiesą apie paslaptingas nuotraukas, jie net nenutuokė, jog papuolė į mirtiną žaidimą su likimu.

Pasak kino apžvalgininkų, šis filmas įvardijamas ne tik kaip vienas geriausių rusų siaubo filmų per daugelį metų, bet ir kaip vienas iš originalesnių tokio pobūdžio projektų, kuris prikausto žiūrovus prie kėdžių vystant intrigą ir nepaleidžia iki pat finalinės scenos.

Pagrindinius vaidmenis filme atliko Irina Temičeva, Stepanas Jurpalovas, Anastasija Zenkovič, Sanžaras Madi ir Garikas Petrosianas.


 

Žanrai: Siaubo, Trileriai

Aktoriai: Irina Temicheva, Stepan Yurpalov, Anastasiya Zenkovich, Sanjar Madi, Garik Petrosyan, Egor Kharlamov, Sofya Zaika

Režisieriai: Anton Zenkovich

Scenarijaus autoriai: Victor Bondaryuk

Šalys: Rusija

Išleista: 2018-06-14

N-13

Rodymo šalys: ee lv lt

Trukmė: 70 Min.

Kokybė: FHD

Kalba: Русский

Subtitrai: Eesti Latviešu Lietuvių

imdb 5.1