Nes jai labai rūpi
3.99 €

Nes jai labai rūpi

I Care a Lot

Marla Greison (aktorė Rosamund Pike) – stilinga ir negailestinga teisinė globėja, kuri nuoširdžiai „rūpinasi“ senjorais, o ypač – jų pinigais. Pasinaudojusi įstatymo suteikta teise paskelbti senyvus žmones neveiksniais ir perimti visą jų turtą, kartu su padėjėja ir mylimąja Frane (akt. Eiza González) bei korumpuota daktare Eimos (akt. Alicia Witt) Marla nuolat ieško turtingų senjorų ir paima juos savo „globon“. Į bendrininkių akiratį patenka ir Dženiferė Peterson (akt. Dianne Wiest) – gerame rajone gyvenanti, apynauju mersedesu važinėjanti senjorė, kuri, panašu, turi nemenkų santaupų, o svarbiausia – neturi jokių artimųjų. Kitaip tariant – tikra „vyšnia ant torto“.

Puikiai įvaldę savąją schemą, moterys imasi veikti ir netrukus Dženiferė atsiduria senelių namuose, kur „dėl jos pačios saugumo“ yra uždaroma į specialų kambarį, iš jos paimamas mobilusis telefonas, o Marla su Frane imasi aktyviai tvarkyti senjorės finansus. Vis tik merginų laukia didžiulė staigmena. Faktas, kad apie žmogaus artimuosius nieko nežinoma oficialiai, dar nereiškia, kad jų nėra – kartais tie artimieji specialiai nori likti nežinomi. Pavyzdžiui, Dženiferės sūnus Romanas (akt. Peter‘is Dinklage‘as) – nusikalstamo sindikato vadeiva.

Veiksmo, netikėtų siužeto posūkių ir juodojo humoro kupina juosta yra liaupsinama kino kritikų, o Rosamund Pike už Marlos vaidmenį buvo apdovanota prestižiniu „Auksiniu gaubliu“.

 

Žanrai: Komedijos, Kriminaliniai, Trileriai

Aktoriai: Macon Blair, Isiah Whitlock Jr, Eiza Gonzlez

Režisieriai: J Blakeson

Scenarijaus autoriai: J Blakeson

Šalys: Jungtinė Karalystė, JAV

Išleista: 2021-02-19

N-13

Rodymo šalys: ee lv lt

Trukmė: 119 Min.

Kokybė: FHD

Kalba: English Lietuvių Русский

Subtitrai: Eesti Latviešu Lietuvių Русский

imdb 6.3