Mitai
2.49 €

Mitai

Myths

MITAI – ryškiausia, linksmiausia ir beprotiškiausia komedija apie žinomus ir turtingus

Paskutinė Rusijos kino viltis, prodiuseris ir režisierius Fiodoras (Fiodoras Bondarčiukas) už muzikinio klipo gamybą skolingas nemažą sumelę 90-ųjų banditams. Aktorius Sergėjus (Sergėjus Bezrukovas) jau suvaidino visus vaidmenis pradedant Jėzumi Kristumi ir baigiant voveriuku. Talentingas artistas puola į depresiją, nes nebežino kaip reikės dabar gyventi. O pats populiariausias šalyje TV laidų vedėjas Ivanas (Ivanas Urgantas) tiesiog negali sustoti juokauti. Jis tai daro visur ir visada – pusryčiaudamas, mylėdamasis ir net per laidotuves. Neapsikentusi tokio elgesio jį palieka jo mylimoji (Paulina Andreeva).

Pagrindinis mūsų filmo herojus Grekas (Janis Papadopulos) išsiruošia pakartoti visiems gerai žinomą Odisėjo kelionę. Tačiau jis nuplaukia ne į tą pusę ir atsiduria Maskvoje, XXI amžiuje. Kur jis iškart papuola tarp žinomų ir turtingų Rusijos žmonių.

O gi, pasirodo, kad visi mūsų įsitikinimai apie žvaigždžių gyvenimą – mitai. Iš tikro, viskas daug blogiau.  Besistengdamas išspręsti žvaigždžių problemas, Grekas įsimyli pačio didžiausio viršininko žmoną ir pasiryžta padaryti viską, kad ją pagrobtų iš Maskvos Olimpo.