Mirtina nuoma
3.99 €

Mirtina nuoma

The Rental

Nuo miesto pavargę dvi porelės nutaria trumpam atitrūkti nuo kasdienių reikalų ir savaitgalį praleisti gamtoje. Ieškodami tinkamos vietos, bičiuliai netrukus negali patikėti savo sėkme: tarp nuobodžių ir vienodų trumpalaikės nuomos skelbimų jie aptinka pasakiškai atrodantį namelį ant vandenyno kranto.

Atvykus į vietą, jų viltys pateisinamos su kaupu: tiek pats namas, tiek vaizdai aplink yra tiesiog fantastiški. Juos pasitikęs namo šeimininkas Teiloras (akt. Toby‘is Huss‘as) jaunuoliams viską aprodo ir palieka juos vienus. Tačiau jau tą patį vakarą gera ketveriukės nuotaika šiek tiek subjūra: atostogautojai pasijunta stebimi. Iš pradžių nė vienas negali paaiškinti šio jausmo, tačiau netrukus paaiškėja, kad nuojauta nemelavo: Mina atranda slaptą kamerą duše, o netrukus, namą apžiūrėjus nuodugniau, paslėptų kamerų randama ir daugiau.

Pasibjaurėję namo šeimininku, svečiai apsvarsto galimybę išvykti tuojau pat, tačiau vakaras jau pernelyg vėlus. Ketveriukė nusprendžia pernakvoti iš išvykti iš pat ryto. Tačiau ar kameras įrengęs žmogus bus nusiteikęs juos išleisti? Atostogautojų laukia nemalonių staigmenų, streso ir galų gale – siaubo kupina naktis, po kurios jau niekas nebebus taip, kaip buvo.


 

Žanrai: Dramos, Siaubo, Trileriai

Aktoriai: Dan Stevens, Alison Brie, Sheila Vand, Jeremy Allen White, Toby Huss, Connie Wellman

Režisieriai:

Scenarijaus autoriai: Joe Swanberg, Dave Franco, Mike Demski

Šalys: JAV

Išleista: 2020-07-23

N-16

Rodymo šalys: ee lv lt

Trukmė: 87 Min.

Kokybė: FHD

Kalba: English Lietuvių Русский

Subtitrai: Lietuvių Русский

imdb 5.7