Kompromatas
3.99 €

Kompromatas

Kompromat

Tikrais įvykiais paremta jaudinanti ir įtraukianti drama – „Kompromatas“. Aukščiausio lygio režisūra, puiki lietuvių aktorių Mariaus Repšio, Vaidoto Martinaičio, Algirdo Latėno, Larisos Kalpokaitės žaviosios lenkų aktorės Joannos Kulig („Šaltasis karas“) vaidyba, sužavės visus, rimto ir kokybiško kino pasiilgusius žiūrovus. Pagrindiniam vaidmeniui režisierius pasikvietė vieną ryškiausių šių dienų prancūzų aktorių Gilles Lellouche.

Paskirtas vadovauti prancūzų aljansui Sibire, diplomatas Metju (akt. Gilles Lellouche) nedelsdamas imasi naujų pareigų. Atstovaudamas Prancūzijos interesus ir kultūrą Sibiro gilumoje, doras ir sąžiningas Metju, net baisiausiame sapne negalėjo įsivaizduoti, kad supažindindamas vietinę bendruomenę su „prancūzišku menu“ bei sušokęs lemtingą šokį su žavia mergina gali atsidurti gerai žinomos savo žiaurumu federalinės saugos tarnybos (FSB) taikinyje.

Apkaltintas savo keturmetės dukters išžaginimu, Metju suimamas savo namuose Irkutske. Apsiginti neįmanoma, Prancūzijos valdžios institucijos bejėgės... Jam reikia apsispręsti – laukti teismo nuosprendžio Rusijos pragaro skylėje ar rizikuoti būti sušaudytam, bet pasinaudoti šansu ir pabėgti.

Stipri emocinė filmo pusė, sulaužyti žmonių išgyvenimai nepaliks abejingų. Kupina dramatiškų įvykių, aistros, sudėtingos meilės, draugystės, pasiaukojimo ir žmogiško ryžto drama.

 

Rodymo šalys: ee lv lt

Trukmė: 127 Min.

Kokybė: FHD

Kalba: French

Subtitrai: Eesti Latviešu Lietuvių Русский

imdb 6.4