Klubas Studio 54
3.49 €

Klubas Studio 54

Studio 54

Svajonė, trukusi tik akimirką. Vakarėliai tarp rojaus ir pragaro. Gandais ir mitais apipintas naktinis klubas „Studio 54“. Tuo pačiu pavadinimu dokumentinis filmas atskleidžia legendinio klubo, veikusio Niujorke Manhetene paskutiniais 8-tojo dešimtmečio metais, istoriją. Pirmą kartą vienas iš klubo įkūrėjų Ian Schrager atvirai kalba apie tai, kas slėpėsi už uždarų durų ir tik išrinktieji galėjo tai patirti.

Du vaikinukai iš Bruklino, Ian Schrager ir Steve Rubell sumąstė įkurti klubą. Nežinia, ar jie patys tikėjosi tokios sėkmės, tačiau klubas „Studio 54“, nors gyvavo tik 33 mėnesius, tapo viso laikotarpio simboliu. 

Glamūras, blizgesys, hedonizmas, užburiantys vakarėliai, disko muzika, įtraukianti ir nepaleidžianti. Garsiausios pasaulio žvaigždės – Andy Warhol, Michael Jackson, Elton John, John Travolta, Tina Turner, Cher, David Bowie, Liza Minnelli, Elizabeth Taylor ir kiti žibėjo „Studio 54“ padangėje. Ne mažiau legendinės eilės prie klubo durų, kai gatvėje susidarydavo didžiulės grūstys, o policija atvykdavo jų valdyti. Visi svajojo čia patekti, bet tik mažumai buvo atvertos durys.

Intriguojanti, ryški, nepaprastai gyvybinga, išskirtinė ir spinduliuojanti dokumentika – įtraukia taip, kad norisi nusikelti laiku atgal ir pasinerti į beprotišką „Studio 54“ naktinį šėlsmą.

Filmas su lietuviškais subtitrais.


 

Žanrai: Dokumentika

Aktoriai: Ian Schrager, Steve Rubell, Michael Jackson, Farrah Fawcett, Liza Minnelli, Mikhail Baryshnikov, Jack Benny, Walter Cronkite, Bianca Jagger, Nile Rodgers

Režisieriai: Matt Tyrnauer

Scenarijaus autoriai:

Šalys: JAV

Išleista: 2018-06-22

N-13

Rodymo šalys: lt

Trukmė: 98 Min.

Kokybė: FHD

Kalba: English

imdb 7.0