Prieš gamtą

Prieš gamtą

Out of Nature

Martinas savaitgaliui išbėga į kalnus, nors supranta, kad geriau būtų likti. Su sūnum gal reikėtų pabūti, o ir žmona atrodo kažkokia nusiminusi. Tačiau kartais geriau apsimesti, kad esi visiškai kvailas ir nematai žmonos užuominų, nei sėdėti namie ir neturėti apie ką kalbėtis. Anksčiau Martinas galėdavo gerti iki ryto, kasdien rasti naują moterį, visą laiką skirti knygoms ir muzikai. Kaip gera būtų grįžti į tuos laikus. Gal reikėtų išbėgti ir negrįžti? O gal palįsti po automobiliu, žmonėms juk gaila neįgaliųjų? Gal paieškoti meilužės? Martino neapleidžia jausmas, kad jei šitaip atrodo normalus gyvenimas, tai kažkas su pasauliu tikrai negerai. Gal iš tiesų verčiau negrįžti?

„Norėjau sukurti filmą, kuriame atsiskleistų vidinės žmogaus būsenos, slapčiausios jo mintys, svajonės ir fantazijos, o kartu stebėtume jį, bet jis nesijaustų stebimas. Filmu siekiu nusigauti iki pat gilumos, tos esmės, kuri yra atpažįstama kiekvieno iš mūsų ir yra visiems mums bendra“, – sako vienas iš filmo režisierių ir aktorius Ole Gieveras.

Filmas norvegų kalba su lietuviškais subtitrais.

Berlyno kino festivalis – „Label Europa Cinemas“ apdovanojimas;

Tarptautinis Trondheimo kino festivalis „Kosmorama“ – „Kanon“ apdovanojimas geriausiam pagrindinio vaidmens atlikėjui;

Tarptautinis Edinburgo kino festivalis – geriausio tarptautinio filmo nominacija; pristatytas Tarptautiniame Toronto kino festivalyje.

 

Žanrai: Komedijos, Dramos

Aktoriai: Marte Magnusdotter Solem, Ole Giæver, Sivert Giæver Solem, Rebekka Nystabakk

Režisieriai: Ole Giæver

Scenarijaus autoriai: Ole Giæver, Marte Vold

Šalys: Norvegija

Išleista: 2014-09-19

N-16

Rodymo šalys: lt

Trukmė: 80 Min.

Kokybė: FHD

Kalba: Norsk

imdb 7