Muksikud
3.99 €

Muksikud

The Muckles - The Quest for a New Home

Pettsoni ja Finduse lõbusatest koguperefilmidest pärit muksikud astuvad kinoekraanidele päris omas filmis "Muksikud".

Film põhineb rootsi kirjaniku Sven Nordqvisti rahvusvaheliselt tuntud samanimelisel lasteraamatul "Pettson ja Findus – väike tüütus, suur sõprus" tutvustatud tegelastel Muksikud. Kääbused, keda kutsutakse Muksikuteks, elavad alati keset ilmlõpmata suurt segadust. Nende elupaigad asuvad tavaliselt põranda all. Kõigest kõige rohkem armastavad nad inimesi ninapidi vedada ning nende asju peita nii, et keegi neid kunagi ei leia. Kui teil on kunagi toitu, tööriistu või mänguasju kaotsi läinud, siis see on tõenäoliselt Muksikute töö.

Ammu-ammu elas maailmas miljoneid, kui mitte miljardeid Muksikuid, kuid aja jooksul, kui inimeste eluviis muutus puhtamaks ja korralikumaks, kadusid Muksikud peaaegu täiesti. Vaid väike hõim Muksikuid elab rahulikult härra Pettsoni räämas poekeses. Kuid siis, kui vana poe võtab üle uus omanik, kole Karl, satuvad Muksikud tõsiselt ohtu - Karl ei salli mustust ja tolmu!

Et lõbusat elu jätkata, peavad väikesed kääbused põgenema ja otsima omale uue kodu ning alles siis algavad tõelised seiklused.

 

Kategooriad: Adventure, Animatsioon, Family

Näitlejad: Uwe Ochsenknecht, Christine Urspruch, Stefan Kurt, Marco Lorenzini, Patrick Hastert, Anouk Wagener

Direktors: Ali Samadi Ahadi

Stsenaariumi autor: Sven Nordqvist, Thomas Springer

Riikides: Germany

Vabastage: 2022-10-20

Vaikams

Distribution riikides: ee lv lt

Kestus: 81 Min.

Kvaliteet: FHD

Keel: Lietuvių